1975 - 2019

Results from all finals

B18

Greengen FC, GHA

-

Kharis Sports Academy, GHA

0-1

B17E

TikiTaka Academy, NIG

-

Right to Dream, GHA

3-4p

B16

SKF Latvia, LAT

-

ED Moratalaz, ESP

0-2

B15

Stjarnan, ICE

-

IFK Haninge, SWE

3-0

SEF Trophy (B15)

BK Häcken, SWE

-

IF Brommapojkarna, SWE

0-3

B14

CD Inter Vista Alegre, ESP

-

IF Brommapojkarna, SWE

0-3

B13

IF Brommapojkarna, SWE

-

IF Brommapojkarna, SWE

0-5

B12

Ordin FC, BRA

-

FC Saint Cloud, FRA

4-0

G18

Göteborgs DFF, SWE

-

Vålerenga Fotball, NOR

2-0

G17E

NorCal PDP, USA

-

Minnesota Thunder Academy, USA

0-4

G16

Lerums IS, SWE

-

Viborg Q, DEN

2-0

G15

Boo FF, SWE

-

Team Odense Q, DEN

0-4

G14

KFV Segeberg, GER

-

Södra Sandby IF, SWE

0-2

G13

NCE, USA

-

SKF Canada, CAN

7-0

G12

KFV Segeberg, GER

-

FC Djursholm, SWE

2-0

GSOT A

Special Olympics Lithuania 1, LTU

-

Special Olympics Russia, RUS

2-0

GSOT B

Grunden Bois Blue, SWE

-

Special Olympics Lithuania 2, LTU

7-1

GSOT C

IK Carlstad, SWE

-

BK Sport Mix, SWE

7-6p

GSOT D

Långared BoIS, SWE

-

Special Olympics Germany, GER

3-0 wo

GSOT E

Special Olympics Hong Kong, HKG

-

Special Olympics Finland 2, FIN

3-0

GSOT F

Grunden Bois White, SWE

-

Älmhults IF, SWE

4-0

B18

Örgryte IS, SWE

-

Västra Frölunda, SWE

1-0

B17E

IFK Göteborg, SWE

-

Right to Dream, GHA

0-2

B16

Ryerson SC West, USA

-

PLAYR Academy, ENG

3-2

B15

Stjarnan 1, ICE

-

AP Top 54, POL

1-2

SEF Trophy (B15)

AIK FF, SWE

-

Helsingsborgs IF, SWE

2-0

B14

SKF Bulgaria, BUL

-

Lizzy Football Club, GHA

0-4

B13

Dallas Texans Soccer Club, USA

-

IF Brommapojkarna, SWE

1-2

B12

Mountain FC 1, USA

-

Lizzy Football Club, GHA

0-3

G18

FC Djursholm, SWE

-

Kungsbacka DFF, SWE

2-3p

G17E

NorCal PDP, USA

-

Tokyo Verdy, JPN

1-3

G16

Valur, ICE

-

Tiller 1, NOR

1-4

G15

Hammarby IF FF, SWE

-

Lerums IS, SWE

6-5p

G14

Nacka FC, SWE

-

San Francisco Aftershocks, USA

5-1

G13

Nacka FC, SWE

-

Hamburger Sport Verein HSV, GER

1-0

G12

KFV Segeberg 1, GER

-

AIK FF, SWE

5-4

GSOT A

Special Olympics Lithuania, LTU

-

Parasport Denmark, DEN

4-0

GSOT B

Special Olympics Latvia, LVA

-

Fässbergs IF Lila, SWE

0-4

GSOT C

BK Sport Mix, SWE

-

Långared BoIS, SWE

0-3

GSOT D

Stuvsta IF, SWE

-

HIF Klinten, SWE

1-3p

GSOT Unified

Special Olympics Lithuania Unified, LTU

-

Special Olympics Russia Unified, RUS

1-3

B18

Entente Sannois Saint Gratien, FRA

-

Örgryte IS, SWE

3-1 p

B17E

Right to Dream, GHA

-

TikiTaka Academy, NIG

1-0

B16

Cap Jeune 31, FRA

-

V. Frölunda IF, SWE

1-0

B15

AC Ajaccio, FRA

-

CO Vincennes, FRA

1-0

B14

Pequeninos do Jockey, BRA

-

Lizzy Football Club, GHA

2-0

B13

Antiguoko, ESP

-

Coerver Coaching, TUN

1-0

B12

Lizzy Football Club, GHA

-

SC Nienstedten, GER

3-1

B11

IF Brommapojkarna, SWE

-

Antony Sport Fotball, FRA

11-3

G18

Lyn Fotball, NOR

-

Eskilsminne IF, SWE

6-5 p

G17E

NorCal PDP, USA

-

IF Limhamn/Bunkeflo, SWE

3-0

G16

Borgeby FK, SWE

-

Gasteizko Neskak, ESP

3-2

G15

Team Odense Q, DEN

-

FC Djursholm, SWE

1-0

G14

AIK FF, SWE

-

Hammarby IF FF, SWE

5-4 p

G13

KFV Segeberg, GER

-

Marin FC, USA

4-1 p

G12

Boo IS, SWE

-

IF Brommapojkarna, SWE

9-1

G11

KFV Segeberg, GER

-

Saltsjöbadens IF, SWE

5-0

KKT A

Special Olympics Uzbekistan, UZB

-

Special Olympics Lithuania, LTU

0-1

KKT B

IK Carlstad, SWE

-

Parasport Denmark, DEN

0-1

KKT C

FIFH Red, SWE

-

Special Olympics Hong Kong, HKG

5-6p

KKT D

IF Pluss Köping, SWE

-

Lunds HIF, SWE

1-3

KKT E

Special Olympics Indonesia, IDN

-

Special Olympics Nippon Nagano, JPN

2-1

KKT F

Special Olympics Poland, POL

-

FIFH White, SWE

3-0

B18

BK Häcken, SWE

-

JFV Hanse Lübeck, GER

5-0

B17E

IF Elfsborg, SWE

-

Helsingborgs IF, SWE

1-0

B16

Las Vegas Sports Academy, USA

-

ED Moratalaz, ESP

2-1

B15

ASIOP Apacinti, IDN

-

IF Elfsborg, SWE

3-1

B14

U.S.M Senlis, FRA

-

Jordan Knights FA, JOR

5-4 p

B13

CA Intercups, MEX

-

Topskor Indonesia, IDN

1-0

B12

Pumas Oro, Monterrey, MEX

-

Azzurri, ITA

3-2 p

B11

Lizzy Football Club, GHA

-

KFV Segeberg, GER

5-3

G18

LB07, SWE

-

IK Zenith, SWE

5-0

G17E

QBIK, SWE

-

Eskilstuna United DFF, SWE

4-3 p

G16

Holmalunds IF, SWE

-

Scandic United SA, USA

3-0

G15

ASD Femminile Inter Milano, ITA

-

SK Haugar, NOR

1-0

G14

AIK FF, SWE

-

The Calgary Foothills SC, CAN

4-1

G13

KFV Segeberg, GER

-

Huddinge IF, SWE

4-3

G12

Saltsjö-Boo IF, SWE

-

KFV Segeberg, GER

4-2

KKT A

Special Olympics Denmark, DEN

-

Special Olympics Uzbekistan, UZB

1-0

KKT B

Special Olympics Estonia, EST

-

Fässbergs IF, SWE

1-2

KKT C

Husqvarna FF 1, SWE

-

Mariehem SK United, SWE

1-0

KKT D

Latvian Hope, LVA

-

SAMI, UKR

7-6

KKT E

Trollenäs IF, SWE

-

Johannebergs LIF, SWE

1-2

KKT F

Special Olympics Switzerland, SUI

-

Special Olympics China, CHN

0-2

B18

BK Häcken, SWE

-

Torslanda IK, SWE

1-0

B17E

Right to Dream, GHA

-

Kalmar FF, SWE

2-1

B16

Tokyo Verdy, JPN

-

IF FF Hammarby, SWE

4-1

B15

CD Inter Vista Alegre, SPA

-

ACBB Paris, FRA

4-3 p

B14

Dallas Texans, USA

-

Angered FC, SWE

3-0

B13

Malmö FF, SWE

-

IF Brommapojkarna, SWE

3-1

B12

Lizzy Football Club, GHA

-

Hammarby IF, SWE

6-3

B11

IF FF Hammarby, SWE

-

Efthymiades FA, CYP

4-3

G18

LSK Kvinner FK, NOR

-

Klepp IL, NOR

6-5 p

G17E

FC Rosengård, SWE

-

Eskilstuna United DFF, SWE

5-0

G16

LB07, SWE

-

BK Höllviken, SWE

4-3 p

G15

IFK Västerås FK, SWE

-

Tölö IF, SWE

3-0

G14

KFV Segeberg, GER

-

IF Brommapojkarna, SWE

4-0

G13

JyPK 02 United, FIN

-

AIK FF, SWE

3-2 p

G12

Hainan Qiongzhong, CHI

-

AIK FF, SWE

4-3 p

KKT 1

IF for Handicappede i Aalborg, DEN

-

IK Carlstad A, SWE

3-1

KKT 2

Grunden Bois Blue, SWE

-

Fässbergs IF 1, SWE

0-1

KKT 3

SAMI, UKR

-

Special Olympics Hungary 2, HUN

1-2

KKT 4

SKF France, FRA

-

Trollenäs IF, SWE

4-3

KKT 5

Latvia Bears 1, LVA

-

Husqvarna FF, SWE

0-3

KKT 6

Latvia Hope 2, LVA

-

Special Olympics Costa Rica, CRC

3-0

B18

BK Häcken, SWE

-

Lärje Angered IF, SWE

6-4 p

B17E

Right to Dream, GHA

-

Mjällby AIF, SWE

7-6 p

B16

Onsala BK, SWE

-

HK, ISL

6-5 p

B15

J-L Juniors, JPN

-

TSV Havelse, GER

7-5 p

B14

IF Brommapojkarna, SWE

-

U.S.M Senlis, FRA

6-1

B13

Accademia I.C., ITA

-

Kopron Football Team, ITA

2-0

B12

IFK Stocksund, SWE

-

Florø SK, NOR

6-3 p

B11

TJK Legion Tallinn, EST

-

Råslätts SK, SWE

4-2

G19

Jitex BK, SWE

-

IK Grand Bodø, NOR

2-0

G17E

Paris Saint-Germain, FRA

 

CD San Gabriel, ESP

7-6 p

G17

Vaksala SK, SWE

-

Göteborgs DFF, SWE

2-1

G15

LB07, SWE

-

Eskilstuna United DFF, SWE

3-2

G14

AIK FF, SWE

-

KFV Segeberg, GER

2-0

G13

AIK FF, SWE

-

Greve Fodbold, DEN

1-0

G12

AIK FF, SWE

-

JSSL Arsenal Singapore, SIN

8-1

KKT 1

Special Olympics Russia 1, RUS

-

Special Olympics Denmark 1, DEN

2-0

KKT 2

Special Olympics Denmark 2, DEN

-

Husqvarna FF 1, SWE

1-0

KKT 3

Grunden Bois Black, SWE

-

Fässbergs IF, SWE

0-3

KKT 4

Special Olympics Belgium B, BEL

-

Special Olympics Netherlands, NED

0-3

KKT 5

Special Olympics Latvia 2, LVA

-

ÖSP/NES, ISL

2-1

KKT 6

Grunden Bois Girls, SWE

-

Rånäs 4H, SWE

0-4

B18

Kampala Junior Team, UGA

-

GAIS, SWE

5-2 p

B17

Everton FC, ENG

-

IF Brommapojkarna, SWE

3-0

B16

Kampala Junior Team, UGA

-

Consadola Sapporo, JPN

3-2

B15

Club América, MEX

-

J-L Juniors, JPN

6-1

B14

NK KRŠKO, SLO

-

ASIOP Apacint, IND

4-3 p

B13

IFK Stocksund, SWE

-

CEF 18 Tucuman, ARG

1-0

B12

KF Gjakova, KOS

-

Halmstads BK, SWE

8-2

B11

SKF Latvia SK Supernova, EST

-

Hammarby IF

6-4

G19

Vancouver Whitecaps, CAN

-

Hovås-Billdal IF, SWE

2-0

G17

Dakota Rev Rampage, USA

-

LB07, SWE

2-0

G15

Kvarnsvedens IK, SWE

-

Boo FF, SWE

2-1

G14

AIK FF, SWE

-

Benson Soccer, USA

2-0

G13

IF Brommapojkarna, SWE

-

Boo FF, SWE

2-0

G12

AIK FF, SWE

-

Boo FF, SWE

6-0

KKT 1

Special Olympics Uzbekistan, UZB

-

Special Olympics Costa Rica, CRC

0-3

KKT 2

Special Olympics Hungary, HUN

-

Special Olympics Ukraine, UKR

0-4

KKT 3

Grunden Bois Black, SWE

-

Fässbergs IF, SWE

1-0

KKT 4

Special Olympics Netherlands, NED

-

FC ESB, SUI

1-3

KKT 5

Trollenäs IF, SWE

-

Special Olympics Russia Female, RUS

0-4

KKT 6

Grunden Bois Girls, SWE

-

Husqvarna FF 2 Killar 1, SWE

1-5

B18

Fässbergs IF, SWE

-

Fullingsdalen FK, NOR

1-0 p

B17

Santos Laguna, MEX

-

Djurgårdens IF, SWE

2-0

B16

Paris F.C, FRA

-

Cruzeiro EC, BRA

1-0 p

B15

ACBB PAris, FRA

-

kampala Junior League, UGA

1-0

B14

Chivas Guadalajara, MEX

-

Fyllingsdalen FK, NOR

4-1

B13

CEF 18 Tucuman, ARG

-

Club Reunion, FRA

2-0

B12

IF Elfsborg, SWE

-

Efthymiades FA, CYP

3-2

B11

IF FF Hammarby, SWE

-

KFV Segeberg, GER

4-2

G19

AIK FF, SWE

-

Karlskrona FF, SWE

2-0

G17

Bele Barkarby FF, SWE

-

Gustafs GoIF, SWE

2-1 p

G15

IF Brommapojkarna, SWE

-

Gamla Upsala SK

1-0 p

G14

Bergdalens IK, SWE

-

Vasalunds DFF, SWE

2-1 p

G13

Södra Sandby IF, SWE

-

Boo FF, SWE

2-0

G12

AIK FF, SWE

-

CD San Gabriel, SPA

2-1 p

KKT 1

IF Hammaren, SWE

-

Special Olympics Romania, ROU

1-4

KKT 2

Special Olympics Lithuania, LTU

-

Special Olympics Azerbaijan, AZE

0-2

KKT 3

Special Olympics Cyprus, CYP

-

Fässbergs IF, SWE

1-5

KKT 4

Special Olympics Serbia, SRB

-

Olympique Lyonnais, FRA

0-3

KKT 5

Ronneby BK, SWE

-

IF Änglarna, SWE

0-3

KKT 6

Grunden Bois Black, SWE

-

Johannebergs LIF, SWE

1-8

B18

Karanba, BRA

-

AF Madrid Sur, ESP

7-6

B17

GAIS, SWE

-

IF Brommapojkarna, SWE

3-0

B16

Cruzeiro EC, BRA

-

ABK Football Club, ENG

1-0

B15

Club Toluca FC, MEX

-

Paris F.C, FRA

6-4

B14

Chivas Guadalajara, MEX

-

Lobatos Foot, POR

4-0

B13

Club Reunion, FRA

-

CEF 18 Tucuman, ARG

3-0

B12

ACBB Paris, FRA

-

TSV Weyhe-Lahausen, GER

4-2

B11

Helsingborgs IF, SWE

-

Anorthosis Famagusta FC, CYP

5-1

G19

Hovås-Billdal IF, SWE

-

Wisent Girls Soccer Team, SUI

5-4

G17

Höllvikens GIF, SWE

-

IK Grand Bodø, NOR

2-0

G15

Värtans IK, SWE

-

Cestria Girls FC, ENG

1-0

G14

KäPa United, FIN

-

IF Brommapojkarna, SWE

2-0

G13

Boo FF, SWE

-

IF Brommapojkarna, SWE

3-1

G12

Oulu Nice Soccer, FIN

-

AIK FF, SWE

4-0

KKT A

Special Olympics Estonia, EST

-

Special Olympics Belgium, BEL

6-0

KKT B

Rånäs 4H, SWE

-

Husqvarna FF, SWE

0-4

KKT C

IF Änglarna, SWE

-

Lunds HIF, SWE

0-1

KKT D

Ronneby BK, SWE

-

Johanneberg, SWE

4-0

B18

Paris F.C, FRA

-

Vasas Sport Club, HUN

1-0

B17

IF Elfsborg, SWE

-

Djurgårdens IF

1-0

B16

Karanba, BRA

-

Fässbergs IF, SWE

1-0

B15

IF Elfsborg, SWE

-

Santos Laguna, MEX

3-1

B14

Chivas Guadalajara, MEX

-

Paris F.C, FRA

2-0

B13

U.S. Voluntas Brescia, ITA

-

Club Deportivo JBM, COL

6-3

B12

IF Brommapojkarna, SWE

-

Pequeninos do Jockey, BRA

5-2

B11

IF Brommapojkarna, SWE

-

FC København, DEN

4-2

G19

IK Grand Bodø, NOR

-

Kongsvinger IL, NOR

10-9

G17

AIK FF, SWE

-

Shanghai Caoyang, CHI

4-3

G15

Colorado Rush, USA

-

Boo FF, SWE

3-2

G14

Värtans IK, SWE

-

Hammarby IF DFF, SWE

1-0

G13

Vaksala SK, SWE

-

IF Brommapojkarna, SWE

5-4

G12

IF Brommapojkarna, SWE

-

Enskede IK, SWE

3-0

B18

Eskilstuna City FK, SWE

-

Paris F.C, FRA

2-1

B17

Wolverhampton Wanderers FC, ENG

-

Cruzerio EC, BRA

3-2

B16

IF Elfsborg. SWE

-

Västerås SK Fotboll, SWE

2-1

B15

Örgryte IS, SWE

-

Flörö SK, NOR

7-4

B14

Chiparamba Great Eagles, ZAM

-

FC 35 FC, GEO

4-0

B13

Lärje/Angered IF

-

Real Malmö FC, SWE

6-3

B12

Kampala Kids League, UGA

-

IK Franke, SWE

4-3

B11

IF Brommapojkarna, SWE

-

AIK FF, SWE

2-1

G19

Tölö IF, SWE

-

Karlskrona FF, SWE

2-1

G17

Eskilstuna United DFF, SWE

-

Herforder SV, GER

2-1

G15

REal So Cal, USA

-

Hammarby IF DFF, SWE

1-0

G14

PK-35, FIN

-

Bele Barkarby IF, SWE

5-4

G13

Lindö FF Norrköping, SWE

-

Boo FF

6-4

G12

Bollstanäs SK, SWE

-

Enskede IK, SWE

5-0

B18

IF Elfsborg, SWE

-

Liberty Proffessional, GHA

1-0

B16

Cruzeiro EZ, BRA

-

Karlslunds IF HFK

6-0

B15

IF FF Hammarby, SWE

-

Interclubes, BRA

2-0

B14

Dallas Texans, USA

-

Haberdahsers, ENG

3-0

B13

FC Arges, RUM

-

IF Brommapojkarna, SWE

5-4

B12

SC Borgfeldt Ev, GER

-

Hisingsbacka FC, SWE

2-0

B11

KFV Segeberg, GER

-

SC Hirös-Ép, HUN

3-1

G19

Colchester United, ENG

-

Medyk Konin, POL

1-0

G17

Caoyang FC, CHI

-

Hammarby IF, SWE

1-0

G15

Dallas Texans, USA

-

Bele Barkarby IF, Swe

1-0

G14

Åsa IF, SWE

-

Askims IK, SWE

3-1

G13

Bele Barkarby IF, SWE

-

NSA, USA

1-0

G12

Delray Hot Shorts, USA

-

AIK FF, SWE

2-0

SP1

IK Östria Lambohov 1, SWE

-

Rånäs 4H, SWE

1-0

SP2

Limhamn/Bunkeflo 1, SWE

-

Trollenäs/Maglasäte IF, SWE

4-0

B18

NK Inter-Zapresic, CRO

-

IF Elfsborg

1-0

B16

Cruz Azul, MEX

-

Chivas Guadalajara, MEX

0-1

B15

IF FF Hammarby, SWE

-

Kampala Kids, UGA

0-1

B14

MTK Hungária FC, HUN

-

ACBB Paris, FRA

1-0

B13

Lärje/Angered IF, SWE

-

US Voluntas Brescia

0-3

B12

IF Brommapojkarna, SWE

-

IF Elfsborg, SWE

4-3

B11

Boo FF, SWE

-

SC Borgfeld eV, GER

2-4

G19

Gamla Upsala SK, SWE

-

Vittsjö, GIK

0-4

G17

Tölö IF, SWE

-

Bergens Best, USA

1-0

G15

Baton Rouge SA, USA

-

Slammers FC, USA

0-4

G14

Jitex BK, SWE

-

AIK FF, SWE

0-2

G13

NSA, USA

-

AYSA ODP, USA

0-1

G12

Bele Barkarby IF, SWE

-

Bollebygds IF, SWE

3-0

SP1

Rånäs 4H, SWE

-

Grunden BOIS vit, SWE

6-5

SP2

Hessischer FV, GER

-

Limhamns IF, SWE

3-2

SP3

Grunden BOIS Girls, SWE

-

Ronneby BK, SWE

3-2

B18

BK Häcken, SWE

-

Orlando Pirates, RSA

1-0

B16

IFK Göteborg, SWE

-

AD Cantalao, PER

6-5

B15

ACBB Paris, FRA

-

Husie IF, SWE

3-0

B14

Kampala Kids League, UGA

-

Hammarby IF, SWE

4-3

B13

Liga Tucuman, ARG

-

US Voluntas Brescia, ITA

7-6

B12

Balfour Park FC, RSA

-

TS Wisla Krakow, POL

1-0

B11

FC Spartak Novosibirsk, RUS

-

IF Bommapojkarna, SWE

1-0

G19

Sum queens, NGR

-

IK Grand Bodö, SWE

1-0

G17

Marin FC, USA

-

HIBS Girls, SCO

2-1

G15

Real So Cal United, USA

-

Match Fit Academy, USA

3-1

G14

Malmö FF, SWE

-

Hammarby IF, SWE

3-2

G13

Boo FF, SWE

-

Rödeby AIF, SWE

3-1

G12

Vasalund/Essinge IF, SWE

-

CD San Gabriel, SPA

4-2

SP1

Rånäs 4H, SWE

-

IK Östria Lambohov, SWE

6-1

SP2

Hessischer FV, GER

-

Rånäs 4H, SWE

4-0

SP3

DHIF/SO, DEN

-

Grunden BOIS, SWE

4-1

B19

Lusaka Youth SA, ZAM

-

ASC Pessac Alouette, FRA

4-0

B18

Edusport United, ZAM

-

Högaborgs BK, SWE

4-2

B16

Chivas de Corazon, MEX

-

Cruz Azul, MEX

1-0

B15

NK Spansko, CRO

-

BK Häcken, SWE

6-4

B14

Pequeninos do Jockey, BRA

-

ACBB Paris, FRA

1-0

B13

Kampala Kids League, UGA

-

Hammarby IF, SWE

3-0

B12

Boo FF, SWE

-

Sportivnaja Rossija, RUS

1-0

B11

IF Brommapojkarna 1, SWE

-

IF Brommapojkarna 2, SWE

4-0

G19

Gideonsbergs IF, SWE

-

SUM Queens FA, NIG

2-0

G17

Grün Weiss Neukölln, GER

-

Eskilsminne IF, SWE

1-0

G15

Slammers FC, USA

-

IF Brommapojkarna, SWE

1-0

G14

Noga Pride, USA

-

Helsinki JK, FIN

2-1

G13

Benson Soccer, USA

-

Malmö FF, SWE

1-0

G12

Älvsjö AIK, SWE

-

Sportivnaja Rossija, RUS

6-0

SO

Grunden BOIS

-

Rånäs 4H

1-0

B19

V.Frölunda IF, SWE

-

AC Inter, ESP

---

B18

IFK Malmö, SWE

-

TSV Buchholz, GER

3-1

B16

Cruz Azul, MEX

-

EPSM, GRE

6-5

B15

IF Brommapojkarna, SWE

-

IK Sirius, SWE

3-1

B14

Chiparamba Gr. Eagles, ZAM

-

Assyriska FF, SWE

3-0

B13

DYOC, TAN

-

Whitley Bay Boys Club, ENG

5-4

B12

IF Brommapojkarna, SWE

-

Hannover 96, GER

3-1

B11

Assyriska FF, SWE

-

Szanda FS Szolnok, HUN

2-0

G19

Jitex DFF, SWE

-

Lass Connect LFT, ZAM

7-6

G17

De Anza Impact, USA

-

Hessischer FV, GER

1-0

G15

Malmö FF, SWE

-

Central Marin United, USA

4-2

G14

IF Brommapojkarna, SWE

-

San Diego SC Pegasus, USA

2-0

G13

Jitex DFF, SWE

-

Mill Valley Rockers, USA

1-0

G12

Vittsjö GIK, SWE

-

Malmö FF, SWE

2-1

B19

V.Frölunda IF, SWE

-

Dar Hero FC, TAN

2-1

B18

BK Häcken, SWE

-

Lusaka Youth FC, ZAM

2-1

B16

IFK Göteborg, SWE

-

Bergsjö IF, SWE

1-0

B15

AF Asunción, PAR

-

FK Bosna, BOS

10-0

B14

IF Brommapojkarna, SWE

-

Kalingalinga Edusport, ZAM

1-0

B13

Chiparamba Great E, ZAM

-

Thamrong Thai, THA

3-1

B12

DYOC, TAN

-

Vojvodina, SER

8-0

B11

Kampala Kids League, UGA

-

IF Brommapojkarna, SWE

7-3

G19

Sils IF, SWE

-

Holmalunds IF, SWE

5-3

G17

Gideonsbergs IF, SWE

-

IFK Hässleholm, SWE

3-1

G15

Slammers FC, USA

-

Tillberga IK, SWE

2-0

G14

Enskede IK, SWE

-

Umeå Södra FF, SWE

1-0

G13

IF Brommapojkarna, SWE

-

Lindome GIF, SWE

3-0

B19

FCQ Doha, QUA

-

V. Frölunda IF, SWE

4-3

B18

Örgryte IS, SWE

-

BK Häcken, SWE

2-1

B16

Lintop FC, GHA

-

Cruz Azul, MEX

6-5

B15

CD Benfica do Alverca, POR

-

Bergsjö IF, SWE

5-3

B14

Wydad AC, MOR

-

IF Brommapojkarna, SWE

6-4

B13

Kampala Kids League, UGA

-

FC København, DEN

6-5

B12

AD Cantolao, PER

-

KFV Segeberg

7-6

B11

IF Brommapojkarna, SWE

-

FK Veternik, YUG

8-2

G19

FC Gütersloh, GER

-

Grand Bodø IK, NOR

5-4

G16

FC Teutonia 1919 Weiden

-

Valby/V.Klagstorp

2-1

G15

FC Teutonia Weiden, GER

-

Florida Renegades, USA

4-3

G14

IF Brommapojkarna, SWE

-

Helsinging JK, FIN

1-0

G13

Benson Soccer, USA

-

Norbergs BK, SWE

5-4

B19

V.Frölunda IF, SWE

-

IFK Kumla, SWE

4-5

B18

Essinge International, SWE

-

BK Häcken, SWE

2-3

B16

IF Brommapojkarna, SWE

-

AC Intercracks, SPA

2-3

B15

Steua Bucaresti, ROM

-

BK Häcken, SWE

0-1

B14

Pequeninos do Jockey, BRA

-

California Gold, USA

3-0

B13

Tahuichi, BOL

-

US Voluntas Brescia, ITA

4-1

B12

IF Brommapojkarna, SWE

-

Vake-WIT, GEO

4-1

B11

AD Cantolao, PER

-

IF Brommapojkarna, SWE

1-2

G19

NSA Spiders, USA

-

California Diplomats, USA

1-0

G16

South Coast Girls, USA

-

Triangelns IK, SWE

2-0

G15

FC Teutonia Weiden, GER

-

CD San Gabriel, SPA

9-1

G14

Umeå Södra FF, SWE

-

Hovslätts IK, SWE

2-1

G13

R.Tulis School, CAN

-

Esbo BK, FIN

4-0

B19

FC Witikon, SWI

-

IFK Hässleholm, SWE

0-4

B18

V.Frölunda IF, SWE

-

Chiparamba Eagles, ZAM

3-0

B16

V.Frölunda IF, SWE

-

North American A.S., USA

1-3

B15

IF Brommapojkarna, SWE

-

Trudovie Rezervi, RUS

7-8

B14

Bordeaux Olympic, FRA

-

AE Chalandri, GRE

8-1

B13

Thamrong Thai FC, THA

-

Naxxar Lions FC, MLA

4-0

B12

Kecskeméti Lab. Club, HUN

-

St. Benedicts College, RSA

4-6

B11

AD Cantolao, PER

-

Wydad AC, MOR

2-0

G19

Valur, ICE

-

FC Diana, RUS

0-3

G16

Calgary Outriders, CAN

-

Stars ´n Stripes, USA

6-5

G15

Dallas Texans, USA

-

Triangelns IK, SWE

6-5

G14

Harbor USA, USA

-

FC Teutonia 1919 W, GER

0-3

G13

Smedby BoIK, SWE

-

Nova Select Gold, USA

1-0

B19

NSSU, NAM

-

Hultsfreds FK, SWE

0-2

B18

Les Esperviers, TOG

-

Ljungby IF, SWE

3-0

B16

Tahuichi, BOL

-

Gladesville Hornsby, AUS

3-0

B15

Hutchison Vale, SCO

-

Junior Lone Star, LIB

0-3

B14

Jiangsu Sport, CHN

-

Hustchison Vale, SCO

0-4

B13

Lyon Indomptable, FRA

-

BK Häcken, SWE

6-0

B12

V. Frölunda IF, SWE

-

Hutchison Vale, SCO

0-1

B11

Hutchison Vale, SCO

-

Djurgårdens IF, SWE

5-0

G19

IFK Skoghall, SWE

-

FC Diana, RUS

2-1

G16

IFK Åkullsjön, SWE

-

BV Werther, GER

0-5

G15

Bollstanäs SK, SWE

-

Colo Storm Red, USA

1-4

G14

Slagsta IK, SWE

-

IFK Mölndal, SWE

1-4

G13

Benson Soccer, USA

-

Valby/V.Klagstorp, SWE

2-5

B19

V. Frölunda IF, SWE

-

NSSU, NAM

4-2

B18

Aalborg Chang, DEN

-

USA Spartans, USA

4-2

B16

Falkirk Youth FC, SCO

-

U.S. VIC, SPA

1-0

B15

Hutchison Vale FC, SCO

-

BK Häcken, SWE

1-0

B14

Junior Lone Star, LIB

-

FC Köbenhavn, DEN

3-2

B13

FK Radnicki, YUG

-

Hutchison Vale, SCO

3-1

B12

FC Inter Orhoy, SWE

-

FC Mazeikai, LIT

1-0

B11

IF Brommapojkarna, SWE

-

Balfour Park FC, RSA

7-0

G18

Hammarby IF, SWE

-

Jitex BK / JG 93, SWE

4-3

G16

Colorado Rush, USA

-

FC Wildcats, USA

3-2

G15

Helsingin JK, FIN

-

AIK, SWE

1-0

G14

BV Werther, GER

-

Enskede IK, SWE

5-0

G13

IFK Mölndal, SWE

-

Sävar IK, SWE

2-0

A

Asante Kotoko, GHA

-

Virtus San Marco, ITA

4-0

B

Tahuichi, BOL

-

AFIS de Argentina, ARG

2-0

C

Lechia Gdansk, POL

-

Lundby IF, SWE

7-6

D

BK Häcken, SWE

-

Ifaistos Athens, GRE

7-0

E

Monrovia FC, LIB

-

V. Frölunda IF, SWE

7-1

F

FC Keren, ERI

-

Dynamo Kiev, UKR

5-4

G

Estrellas Infantiles, GUA

-

FC Inter Orhoy, SWE

3-1

H

Gånghesters IF, SWE

-

Kärra IF, SWE

4-0

K

Umeå Södra FF, SWE

-

Hänösands AK, SWE

2-0

L

Club Colorado, USA

-

Helsingin JK, FIN

4-3

M

AIK, SWE

-

Espoon Palloseura, FIN

2-0

N

BV Werther, GER

-

Orlyonok Metrog, RUS

7-6

A

Kölcey FG, HUN

-

IFK Luleå, SWE

4-3

B

Tahuichi, BOL

-

Indiano, BRA

2-1

C

IF Brommapojkarna, SWE

-

East Bengal Vlub, IND

5-4

D

Pequeninos do Joackey, BRA

-

Bordeaux Olympic, FRA

5-4

E

KS Lechia Gdansk, POL

-

Trelleborgs FF, SWE

3-0

F

Estrellas Infantiles, GUA

-

Marton Egri, HUN

7-3

G

SD Loyola, SPA

-

Wä IF, SWE

3-2

H

IFK Skoghall, SWE

-

Jitex BK/JG-93, SWE

3-0

K

Lakewood Fury, USA

-

Umeå Södra FF, SWE

1-0

L

Claremont Stars, USA

-

Bethesda Devils, USA

4-2

M

Helsingin JK, FIN

-

Barkarby SK, SWE

3-0

N

Bielefeld, GER

-

Kuang Hsin Girls, TAI

2-1

A

Gunnilse IS, SWE

-

Vadmyra IL, NOR

4-3

B

Tahuichi, BOL

-

Kölcey FG, HUN

1-0

C

Dallas Texans, USA

-

Békéscsaba Elöre FK, HUN

1-0

D

IF Brommapojkarna, SWE

-

Antiguoko, SPA

4-0

E

Dynamo Kiev, UKR

-

Estrellas Infantiles, GUA

3-0

F

BK Häcken, SWE

-

K.S. Lechia Gdansk, POL

2-1

G

FC Maitemenay, ERI

-

FC Kuusysi, FIN

4-0

H

Ireland Eighteens, IRE

-

Hsin Wu H. Girls, TAI

5-3

K

Heby AIF, SWE

-

Hsin Wu J. Girls, TAI

4-2

L

FoC Farsta, SWE

-

Tunafors SK, SWE

2-0

M

Kärra IF, SWE

-

Husie IF, SWE

4-2

N

Cheztanovo, RUS

-

Bollstanäs SK, SWE

5-0

A

CF Monterrey, MEX

-

V. Frölunda IF, SWE

2-0

B

Santo Domingo FC, DOM

-

CA Rosario Central, ARG

3-0

C

Kölcey FG, HUN

-

IF Brommapojkarna, SWE

3-2

D

CA Rosario Central, ARG

-

Esnkede IK, SWE

3-0

E

CA Rosario Central, ARG

-

IF Brommapojkarna, SWE

2-1

F

Rosario de Santa Fe, ARG

-

CEF Tucman, ARG

4-1

G

Rosario de Santa Fe, ARG

-

AD Cantolao, PER

5-2

H

Hammarby IF, SWE

-

Vimmerby IF, SWE

3-0

K

Chung Shan Vocational, TAI

-

IF Lödde, SWE

2-0

L

Peng See Junior, TAI

-

Helsingin JK, FIN

3-0

M

IFK Viksjö, SWE

-

Bälinge IF, SWE

2-0

N

AIK, SWE

-

Kärra IF, SWE

6-1

A

CSSA Pitest, ROM

-

Cowdenbeath FC, SCO

1-0

B

Tahuichi, BOL

-

Santo Domingo FC, DOM

1-0

C

Mowoe Babes, NGR

-

Egged Haifa, ISR

3-0

D

CD San Gabriel, SPA

-

IF Brommapojkarna, SWE

2-0

E

HFZ Oluomoc, CZE

-

Bista FC, ENG

4-3

F

Pequeninos do Jockey, BRA

-

IF Brommapojkarna, SWE

3-2

G

AD Cantolao, PER

-

Partille IF, SWE

5-0

H

Lindome GIF, SWE

-

Mariehems SK, SWE

3-1

K

Niedersächsischer FV, GER

-

BK30 Västerås, SWE

5-0

L

Falköping KIK, SWE

-

P18 IK, SWE

2-0

M

Pride of New England, USA

-

USA Patriots, USA

2-1

N

Helsingin JK, FIN

-

IFK Mölndal, SWE

3-0

A

CSSA Pitest, ROM

-

Rivers United, NGR

5-4

B

Ugbowo Bombers FC, NGR

-

IF Brommapojkarna, SWE

1-0

C

Mowoe Babe FC, NGR

-

Hutchison Vale, SCO

4-3

D

Thamrong Thai, THA

-

IF Brommapojkarna, SWE

5-1

E

Turun Palloseura, FIN

-

GS Soccer Boys, ITA

1-0

F

Candido de Souza, BRA

-

Larramendi IKT, SPA

5-0

G

AD Cantolao, PER

-

Kortedala IF, SWE

5-1

H

Lotorps IF, SWE

-

GAIS, SWE

5-1

K

SK Sprint Jelöy, NOR

-

Bollstanäs SK, SWE

1-0

L

Feng See Juniors, TAI

-

BK30 Västerås, SWE

3-0

M

Gamla Upsala SK, SWE

-

Enskede IK, SWE

1-0

N

Chung Hsiao PS, TAI

-

Hammarby IF, SWE

3-2

A

MKSB Jagelonia, POL

-

Strömmen IL, NOR

1-0

B

Kinna IF, SWE

-

Örgryte IS, SWE

5-4

C

Dunaferr SC, HUN

-

Chang Can Club, KOR

2-1

D

CD San Gabriel, SPA

-

GS Soccer Boys, ITA

2-0

E

US Voluntas, ITA

-

Bordeaux Olympic, FRA

1-0

F

Alingsås IF, SWE

-

Bohemians Prag, CZE

6-3

G

IFK Viksjö, SWE

-

US Voluntas, ITA

4-2

H

Hammarby IF, SWE

-

Umeå Södra FF, SWE

2-1

K

HJK Helsinki, FIN

-

IK Huge, SWE

2-1

L

Chung Shan Girls, TAI

-

IK Waria, SWE

3-1

M

Lundby IF, SWE

-

Älvsjö AIK, SWE

3-1

N

VIF Gute, SWE

-

Hisingstads IS, SWE

1-0

A

Lundby IF, SWE

-

Porin Pallo-Tovarit, FIN

5-3

B

Tahuichi, BOL

-

Åsane IL, NOR

4-0

C

V. Frölunda IF, SWE

-

Orlyonok, RUS

6-1

D

Bangla FC, BAN

-

Pequeninos do Jockey, BRA

6-0

E

US Voluntas, ITA

-

Pleven, BUL

4-0

F

AD Cantolau, PER

-

Råsunda IS, SWE

6-0

G

Maccabi Haifa, ISR

-

Alingsås IF, SWE

4-3

H

Bålsta IF, SWE

-

Vallens IF, SWE

1-0

K

Övergrans IF, SWE

-

Kristianstads FF, SWE

1-0

L

IF Brommapojkarna, SWE

-

Norsborgs FF, SWE

2-1

M

Kärra IF, SWE

-

Bollstanäs SK, SWE

6-4

N

Girls Prestwick SC, SCO

-

IK Frej, SWE

2-1

A

Hong Kong FC, HKG

-

Strömmen IL, NOR

6-5

B

Hajduk Split, YUG

-

Tahuichi, BOL

6-5

C

Bordeaux Olympic, FRA

-

IF Vindhemspojkarna, SWE

3-0

D

Pequeninos do Jockey, BRA

-

V. Frölunda IF, SWE

2-0

E

East of Scotland, SCO

-

US Voluntas, ITA

2-1

F

Thamrong Thai, THA

-

AD Cantolao, PER

5-1

G

Askims IK, SWE

-

Hapoel Tel Aviv, ISR

4-3

H

BK30 Västerås, SWE

-

Lindome GIF, SWE

2-0

K

Eun Ping Kou-Chung, TAI

-

TSV Westerholt, GER

2-0

L

Lindome GIF, SWE

-

Bondsjöhöjdens IK, SWE

4-3

M

IF Brommapojkarna, SWE

-

Vittsjö GIK, SWE

1-0

N

Norsborgs FF, SWE

-

Tyresö FF, SWE

1-0

A

Strömmen IL, NOR

-

Pogon Stettin, POL

2-1

B

Tahuichi, BOL

-

Pequeninos do Jockey, BRA

3-0

C

BH Soccer Academy, ENG

-

Bordeaux Olympic, FRA

1-0

D

FC Budapest, HUN

-

IFK Göteborg, SWE

2-1

E

East of Scotland, SCO

-

UD Infantil, VEN

3-0

F

IF Brommapojkarna, SWE

-

SC GD Rocca, ITA

4-0

G

UDI Guyana, VEN

-

Thamrong Thai, THA

2-1

H

Sundsvalls DFF, SWE

-

Sandåkerns SK, SWE

4-1

K

Vittsjö GIK, SWE

-

Bålsta IF, SWE

3-0

L

Ming-Chi Girls, THA

-

Bethesda SC, USA

6-5

M

Godhem HT IF, SWE

-

Rönninge SK, SWE

4-1

N

Hsiao Kang Girls

-

Heby AIF, SWE

3-0

A

V Frölunda IF, SWE

-

GAIS, SWE

4-1

B

FC Barcelona, SPA

-

Bagdad FC, IRQ

2-1

C

IFK Göteborg, SWE

-

CS Meaux, FRA

1-0

D

Glasgow Rangers, SCO

-

Greve IF, DEN

2-0

E

AD Cantolao, PER

-

AVIF, VEN

4-2

F

AVIF, VEN

-

Italsider, ITA

4-5

G

Scoula Calcio, ITA

-

AD Cantolao, PER

7-2

H

I-Ning Girls, TAI

-

Sport for Underst., USA

5-4

K

Kärra IF, SWE

-

Vällingby AIK, SWE

3-0

L

Norsborgs FF, SWE

-

Eastside Vandals, USA

1-0

M

Edsbergs IF, SWE

-

Bollstanäs SK, SWE

1-0

N

Bollstanäs SK, SWE

-

Rönninge SK, SWE

2-1

A

V Frölunda IF, SWE

-

HamKam, NOR

3-0

B

Bagdad FC, IRQ

-

VIS Pesaro, ITA

4-2

C

Al Rashid FC, IRQ

-

Wellington Juniors, ENG

4-0

D

CD Zuniga, PER

-

Strömmen IL, NOR

3-0

E

Wellington Juniors, ENG

-

IFK Stockholm, SWE

3-0

F

US Voluntas, ITA

-

V Frölunda IF, SWE

1-0

G

AD Cantolao, PER

-

Vorvärts Leeste, GER

2-1

H

Niedersächsischer FC, GER

-

Hammarby IF, SWE

2-1

K

Wä IF, SWE

-

BK Fanna, SWE

2-0

L

Bollstanäs SK, SWE

-

Vällingby AIK, SWE

1-0

M

Vittsjö IF, SWE

-

Varbergs GIF, SWE

1-0

N

Rönninge SK, SWE

-

Lysekils FF, SWE

3-0

A

Lundby IF, SWE

-

HamKam, NOR

3-0

B

Tahuichi, BOL

-

Kuopion PalloSeura, FIN

4-2

C

Wellington Jun, ENG

-

Sutton Wanderers, ENG

4-0

D

Renfrew Wawerly, SCO

-

Royston Roseberry, SCO

3-0

E

Inter, ITA

-

IFK Åbo, FIN

3-0

F

OTP, FIN

-

H.E.B.C, GER

1-0

G

Manila FC, PHI

-

Kungsbacka BI, SWE

2-1

H

GAIS, SWE

-

California YS, USA

2-1

K

Främmestads IK, SWE

-

Chang Jung Girls, TAI

2-0

L

Feng See, TAI

-

GAIS, SWE

1-0

M

Kortedala IF, SWE

-

Skå IF, SWE

1-0

N

Vallens IF, SWE

-

IFK Emtunga, SWE

3-0

A

GAIS, SWE

-

LZ Raika Wels, AUT

4-3

B

Tahuichi, BOL

-

SV Blankenese, GER

3-0

C

Pequeninos do Jockey, BRA

-

Kuopion Pallo Seura, FIN

3-0

D

Yuan Chung, TAI

-

Pequeninos do Jockey, BRA

1-0

E

San Gabriel, SPA

-

Lerums IS, SWE

2-0

F

Pequeninos do Jockey, BRA

-

Greve IF, DEN

4-0

G

IFK Fjärås, SWE

-

Kungsbacka BI

3-0

H

Främmestads IK, SWE

-

GAIS, SWE

3-0

K

Kälvesta IoF, SWE

-

IK Grand Bodö, NOR

4-3

L

I-Ning Girls, TAI

-

Chinooks, CAN

1-0

M

Ming She, TAI

-

Lindome GIF, SWE

2-1

N

Hsiu Teh Girls, TAI

-

Lindome GIF, SWE

3-0

A

GAIS, SWE

-

Strömmen IL, NOR

2-1

B

Ayr United, SCO

-

Kuopion PS, FIN

5-0

C

Renfrew Wawerly, SCO

-

Ayr United, SCO

7-1

D

US Voluntas, ITA

-

Kuopion PS, FIN

1-0

E

CD San Gabriel, SPA

-

Kungsbacka BI, SWE

1-0

F

Greve IF, DEN

-

Hovås IF, SWE

3-0

G

TSV Friesen Hänigsen, GER

-

Mölnlycke IF, SWE

3-1

H

Främmestads IK, SWE

-

GAIS, SWE

3-1

K

IF Flöya, NOR

-

Tyresö FF, SWE

2-1

L

Sunnersta IF, SWE

-

IK Grand Bodö, NOR

2-0

M

I-Ning Girls, TAI

-

GAIS, SWE

3-1

N

Hsiu-Teh Girls, TAI

-

Lindome GIF, SWE

1-0

A

Agidigbi FC, NGR

-

Göteborgs FF, SWE

1-0

B

Pequeninos de Jockey, BRA

-

Odense BK, DEN

2-0

C

VFB Waltrop, GER

-

Samco Stars, NGR

2-1

D

Kungsbacka BI, SWE

-

Shuang-Lien Boys, TAI

4-2

E

Lerums IS, SWE

-

Lindome GIF, SWE

2-1

F

Vellinge IF, SWE

-

Kungsbacka BI, SWE

1-0

G

Jetsmark IF, SWE

-

Mölnlycke IF, SWE

2-0

H

GAIS, SWE

-

Chang Juang Girls, SWE

2-1

K

Främmestads IK, SWE

-

Tornado BK, SWE

3-0

L

Feng See Girls, TAI

-

Pei Tou, TAI

1-0

M

IK Franke, SWE

-

Lindome GIF, SWE

4-2

N

Hsiu Teh Girls, TAI

-

Lindome GIF, SWE

6-0

A

GAIS, SWE

-

Ysfon Stars, NGR

2-0

B

Ayr United, SCO

-

LZ Raika Welz, AUT

2-0

C

Samco Stars, NGR

-

CD San Gabriel, SPA

2-1

D

Golden Grantham, NGR

-

Hutchison Vale, SCO

3-0

E

IF Brommapojkarna, SWE

-

US Voluntas, ITA

2-1

F

IF Brommapojkarna, SWE

-

Odense BK, DEN

2-0

G

Rosenhöj BK, DEN

-

IF Brommapojkarna, SWE

2-0

H

I-Ning Girls, TAI

-

Palo Alto Panthers, USA

1-0

K

Kronängs IF, SWE

-

Burträsk, SWE

2-1

L

Älta IF, SWE

-

Vienna Raiders, USA

5-3

A

Ysfon Stars, NGR

-

Ayr United, SCO

1-0

B

Ayr United, SCO

-

Göteborgs FF, SWE

1-0

C

Hutchison Vale, SCO

-

FSV Frankfurt, GER

4-0

D

TV Jahn Wilhelmsb., GER

-

Cosmopolitan, USA

4-3

E

IF Brommapojkarna, SWE

-

Hörning IF, DEN

2-0

F

Främmestads IF, SWE

-

Sounderettes, USA

2-0

G

GAIS, SWE

-

Kronängs IF

3-0

Q

IK Franke, SWE

-

IFK Fjärås, SWE

1-0

A

AB, DEN

-

Hilleröd GI, DEN

3-1

B

Hammarby IF, SWE

-

Ayr United, SCO

2-0

C

Bagdad FC, IRQ

-

Hutchison Vale, SCO

1-0

D

Vfl Kamen, GER

-

Hutchison Vale, SCO

1-0

E

CD San Gabriel, SPA

-

Lindome GIF, SWE

2-1

F

Grasshoppers, USA

-

Främmestads IF, SWE

2-0

G

GAIS, SWE

-

Borås GIF, SWE

2-1

Q

Norsborgs FF, SWE

-

Silkeborg KFUM, DEN

1-0

A

Brynäs IF, SWE

-

Skovbacken, DEN

5-0

B

Whitehill Accies, SCO

-

CD San Gabriel, SPA

2-1

C

Hannover Land, GER

-

TuS Ottesen, GER

2-1

D

Hutchison Vale, SCO

-

Pumitas, MEX

2-0

E

BK Klitten, DEN

-

Altona-93, GER

4-0

F

Hackås IF, SWE

-

Främmestads IF, SWE

2-0

Q

GAIS, SWE

-

Aalborg Chang, DEN

2-1

A

Ayr United, SCO

-

Gällivare SK, SWE

1-0

B

Penn Minors, ENG

-

Brynäs IF, SWE

1-0

C

Lunds BK, SWE

-

Hillsborough Boys, NIR

4-3

D

IFK Kristinehamn, SWE

-

FK Kvik, NOR

2-0

E

Hackås IF, SWE

-

Sprint Jelöy SK, NOR

4-2

A

Uppsala IF, SWE

-

Hilleröd GoIF, DEN

1-0

B

Turun Palloseura, FIN

-

Bærum SK, NOR

2-1

C

Holy Cross, ENG

-

Porin Ässät

1-0

D

Hammarby IF, SWE

-

IFK Kristinehamn, SWE

5-1

E

Sprint Jeløy SK, NOR

-

Viborg FF, DEN

3-0

A

Örgryte IS, SWE

-

AZS Crobry Stettin, POL

3-0

B

Landskrona BoIS, SWE

-

IFK Luleå, SWE

4-3

C

GAIS, SWE

-

Hammarby IF, SWE

1-0

D

Hammarby IF, SWE

-

HJK Helsinki, FIN

3-0

E

Askeröds IF, SWE

-

GAIS, SWE

2-0

MAIN PARTNER

SKF

OFFICIAL PARTNERS

Coca Cola
McDonalds
Puma
Länsförsäkringar
Kronfågel
Volkswagen
Liseberg
KLM
NEH

© 2020 Gothia Cup. All rights reserved. Integrity policy